Get Up to 40% OFF New Furniture Deals * Limited time only.

Sīkdatnes

Sīkdatnes

Sīkfailu politika, Sīkfails jeb sīkdatne, ir mazs teksta fails, kuru interneta vietne ieraksta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat šo lapu. Sīkfaili tiek plaši lietoti, lai interneta vietnes darbotos efektīvāk un sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Šim nolūkam mēs izmantojam sīkfailus, ko izsniegusi trešā puse, Google Analytics (cookie «Trešās puses”). Google Analytics izmanto savus sīkfailus. Šie sīkfaili nesavāc informāciju, kas identificē apmeklētāju. Visa šī sīkfailu savāktā informācija tiek apkopota un tāpēc ir anonīma. To izmanto tikai, lai uzlabotu vietnes darbu. Uzzināt vairāk par Google Analytics sīkfailiem var šeit: Google Analytics sīkfailu izmantošana. Jūs varat izvairīties no Google Analytics izmantošanas mūsu mājas lapā, lejupielādējot un instalējot pārlūka spraudni, kas ir pieejams šeit: Google Analytics atteikšanās

Kāpēc mēs tās lietojam
Pārlūkojot www.hrcgroup.lv, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu netraucētu vietnes pārlūkošanu. Saskaņā ar likumu, sīkdatnes var tikt saglabātas Jūsu ierīcē tikai tad, ja tās ir nepieciešamas šīs vietnes pārlūkošanai.

Šī vietne izmanto funkcionālās un analītiskās sīkdatnes:

  • Funkcionālās sīkdatnes palīdz ērti pārlūkot mūsu vietni un izmantot tās funkcijas;
  • Analītiskās (statistiskās) sīkdatnes palīdz mums novērtēt un analizēt, kā klienti vietni izmanto un uzlabot tās darbību, vienlaicīgi uzlabojot arī Jūsu iepirkšanās pieredzi.