Get Up to 40% OFF New Furniture Deals * Limited time only.

Par mums

Par mums

HoReca

Uzņēmums dibināts 2018. gadā un ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas specializējies HoReCa preču tirdzniecībā. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā gan ikdienas, gan profesionālai lietošanai paredzētas preces – profesionālus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus, papīru (higiēnas un industriālo), saimniecības preces, dezinfekcijas līdzekļus, higiēnas aprīkojumu, uzkopšanas inventāru un iekārtas.

2018. gada oktobrī uzņēmums pilnībā pārņēma Albert Berner Latvija HoReCa grupas saistības, saglabājot visus klientus, preču sortimentu un pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmuma struktūru veido darbinieki ar desmit un vairāk gadu pieredzi nozarē, ar lieliskām zināšanām par preču sortimentu, kvalitātes standartiem, pieejamajiem risinājumiem, kā arī pieredzi tirdzniecībā. 

HRC Group HoReca preču klāstā atrodamie profesionālie uzkopšanas līdzekļi, higiēnas preces un dezinfekcijas līdzekļi, atbilst visām noteiktajām prasībām, Eiropas Savienības standartiem un ir apstiprināti ar produkcijas ražotāju kvalitātes sertifikātiem, kā arī videi draudzīgu uzkopšanas līdzekļu eko marķējumu.

horeca-hotel-restaurant-cafe-profesionalie-uzkopsanas-lidzekli-iekartas-hrc-group
Auto mazgāšanas ķīmija no Nerta un apkopes materiāli no NB Quality.

Auto industrijai

HRC Group saviem klientiem piedāvā profesionālu auto mazgāšanas ķīmiju un apkopes materiālus no vadošajiem ražotājiem Eiropā. Uzņēmums ieguvis izplatītāja tiesības no Beļģijas uzņēmuma Nerta, kas ir viens no vadošajiem auto un lauksaimniecības tehnikas mazgāšanas līdzekļu ražotājiem Eiropā. Nerta produkcija izceļas ar augstu kvalitāti un patstāvīgu produkta klāstu paplašināšanu, kas apmierinās visprasīgāko klientu vajadzības.

2020. gada beigās sadarbībā ar Igaunijas uzņēmumu NB Quality uzņēmums uzsāka autoservisu un transporta uzņēmumu apgādi ar tiem nepieciešamajām servisa ķīmijām un materiāliem. Produktu klāstā atrodams viss nepieciešamais tīrīšanai, apkopei, kā arī darbam.

Makita akumulatora instrumenti.

Instrumenti

2021. gada aprīlī uzņēmums kļuva par oficiālajiem Bosch un Makita akumulatoru un elektrisko instrumentu, kā arī aksesuāru tirdzniecības partneriem.

Makita instrumenti ir profesionāli, to pielietojums, galvenokārt ir būvniecības, rūpniecības un patēriņa sektoros. Savā nozarē Makita ir tirgus līderis. Uzņēmuma produkti radīti, lai pārsniegtu visas cerības, turklāt tos papildina augstas kvalitātes servisu un garantijas tīkls.

Bosch elektroinstrumenti – pierādītas veiktspējas priekšrocības. Tāpat kā Makita, paredzēti amatniekiem, kā arī profesionāļiem, kas vēlas strādāt ar augstas kvalitātes un inovatīviem instrumentiem.

Zīmoli

HRC Group saviem klientiem vēlas piedāvāt augstākās kvalitātes produktus, zināšanas, iekārtas, instrumentus un pakalpojumus, kas atvieglos ikdienu. Uzņēmums patstāvīgi tiecas uz attīstību, jaunām sadarbībām un produktu klāsta paplašināšanu. Mūsu klāstā atradīsiet tirgū pieprasītus un sevi pierādījušus, uzticamus preču ražotājus.

Esam oficiālais pārstāvis tādiem preču ražotāju zīmoliem kā: Diskteknik (Zviedrija), Industrie Celtex (Itālija), Hoonved (Itālija), Nerta (Beļģija), Ekopapīrs (Latvija), NB Quality (Igaunija), Bosch un Makita.